Bezpieczeństwo Twojej strony

WordPress to ok 30% wszystkich stron na świecie . Ta Popularność sprawia, że strony atakowane są niezmiernie często. W poszukiwaniu źle zabezpieczonych stron przeprowadzanych jest x ataków na minutę Dlatego w zakresie naszych działań znajduje się też optymalna ochrona witryn internetowych, dzięki czemu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja witryna jest w pełni bezpieczna. Szereg zmian w standardowym kodzie pozwoli uchronić cię przed zagrożeniami – my znamy przepis na twoje bezpieczeństwo !

Pozycjonowane Lokalne
Search: Reklamy tekstowe
Analityka twojego biznesu
Display: Kreacje graficzne

Reklama i analityka

Projektowanie strony www to dopiero połowa sukcesu do zaistnienia w sieci. Nie martw się, ponieważ z nami będzie Cię zwyczajnie pełno – na YouTube, w wyszukiwarce Google czy reklamach Display które pozwolą poznać twoją firmę.
Za pomocą Google Tag Managera wyznaczymy ścieżkę konwersji i nauczymy algorytmy Google twojego biznesu!

W jakim programie najprościej zapanujesz nad swoją stroną i wprowadzisz do niej wiele zmian, również pod względem grafiki? Jasne, że tylko w WordPress! To przyjazna platforma, na której łatwo dodawać nowości na stronę, oraz ją kreować w dowolnym kierunku. WordPress jest prosty w działaniu, ale niezwykle rozbudowany pod względem funkcjonalności i co najważniejsze wszystkie wtyczki, grafiki czy dodatkowe opcje działają w pełni bezpłatnie. To oznacza, że zyskujesz przydatną nawet do zadań specjalnych platformę bez dodatkowych kosztów. WordPress docenisz także za intuitywność i łatwość w obsłudze. Każdą z funkcji szybko wykorzystasz bez kursów czy szkoleń. Gwarantujemy Ci, że tak jak my i Ty od pierwszego dnia polubisz pracę w WordPressie.